Bylge V4'den Beklentiniz ve İstekleriniz ?

Apr 15, 20211 dakika

Bundan bir ay önce de duyurmuştum, projenin sonlarına doğru gelmeye başladığım için son kez bir daha gelmesini istediğiniz bir özellik veya geliştirme isteğiniz var mı diye sormak istiyorum. Sanırım bir ay içinde, şu anda kullanmış olduğum versiyonu uğurlayıp yeni versiyon ile devam edeceğiz.Bylge'de bir versiyon güncellemesine mecbur kaldım. Sitenin bu kadar ilgili çekeceğini ve kullanabileceği çok hayal ettiğim bir şey değildi. Bylge'nin hem beklentimin üzerine geçmesi hem de bu siteye kullanan arkadaşlara vefa borcu hissettiğimden dolayı, Bylge'yi bir web sitesinden çıkarıp web uygulaması haline getiriyorum. Mevcut olan bazı hataların ve eksiklikler bu versiyon ile birlikte büyük ölçüde kapanacak.V4'de özellikle yazarların daha görünebilir olması ve içeriklerinin daha fazla kişiye ulaşması önceliğim oldu. Bunun yanında siteye 100 den fazla özellik ekledim. Bunlardan bazıları;  • İçeriklerdeki reklamlar kaldırıldı
  • İçeriklerde puanlama özelliği eklendi. Beğeniler, eleştiriler, sponsorlar, tartışmalar, .... farklı tipte içeriği genişleten ekranlar ve aksiyonlar eklendi.
  • Liste ve yazı dizisi oluşturma özellikleri eklendi.
  • Mail bildirimlerini kaldırıldı ve bunun yerine iç mesajlaşma sistemi eklendi.
  • ve daha fazlası....Eğer sizinden Bylge V4 de olmasını istediğiniz özellikler var ise bu içerik altında iletebilirsiniz. İyi günler.

Küçük bir destek binlerce beğeniden daha değerlidir
https://bylge-images.s3.amazonaws.com/wheat-3241114_1920.jpg
Ali Söylemez

Endüstri Mühendisi, Yazılımcı - Bylge.com Kurucusu

Bylge Icon
Bylge Icon